Kontakt:
Bohdana Faltová / Lightness
tel.: +420 777 942 354
Otevírací doba dle objednání.

Instrukce:
Pro objednání prosím vyzužijte telefonní číslo 777 942 354. Děkuji.
Kraniosakrální ošetření trvá přibližně 40 - 60 minut a probíhá vleže na masážním lůžku. Klient je oblečený. Ideální je pohodlné oblečení, které není těsné a umožňuje naprosté uvolnění. Po ošetření je vhodný klidový režim a pít dostatek tekutin.
Čas ošetření uvedený v ceníku zahrnuje celkový čas - tzn. od příchodu po odchod včetně konzultace.

S ohledem na klienty, kteří jsou objednáni před vámi, se prosím dostavte ne dříve, než 5 minut před stanoveným časem ošetření. Děkuji.

Ošetření je při objednání dohodnuto na předem odsouhlasenou závaznou časovou délku a termín (datum a čas). Při pozdním příchodu klienta platí dohodnutá délka a původní čas ukončení a ošetření je klientovi účtováno v plné výši.

Prosím klienty, aby domluvený termín považovali za závazný a nemohou-li přijít, ohlásili změnu termínu co nejdříve. Pokud se ze závážných důvodů nemůžete v dohodnutém termínu na ošetření dostavit, informujte o tom prosím předem telefonicky, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. Při pozdějším zrušení dohodnutého termínu bude po klientovi požadována úhrada storno poplatku (na příslušný bankovní účet / v hotovosti) ve výši objednaného ošetření, případně bude rovnou odečtena z hodnoty příslušného poukazu jako kompenzace ušlého zisku. Proto mne při změně termínu prosím kontaktujte co nejdříve. Děkuji.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting