Ceník služeb:
Kraniosakrální ošetření:   1300 Kč /  60 minut

NLP / SE / poradna:  1300 Kč /  60 - 90 minut

Čas ošetření uvedený v ceníku zahrnuje celkový čas - tzn. od příchodu po odchod včetně konzultace.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceník je platný od 27.2. 2024. (Navýšení ceny je provedeno na základě probíhajících změn ekonomické situace v ČR)

Otevírací doba - termíny ošetření jsou dle objednávek.

S ohledem na klienty, kteří jsou objednáni před vámi, se prosím dostavte ne dříve, než 5 minut před stanoveným časem ošetření. Děkuji.

Ošetření je při objednání dohodnuto na předem odsouhlasenou závaznou časovou délku (60, 90 nebo 120 minut) a termín (datum a čas). Při pozdním příchodu klienta platí dohodnutá délka a původní čas ukončení a ošetření je klientovi účtováno v plné výši.

Prosím klienty, aby domluvený termín považovali za závazný a nemohou-li přijít, ohlásili změnu termínu co nejdříve. Pokud se ze závažných důvodů nemůžete v dohodnutém termínu na ošetření dostavit, informujte o tom prosím předem telefonicky, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. Při pozdějším zrušení dohodnutého termínu ošetření bude po klientovi požadována úhrada storno poplatek (na příslušný bankovní účet / v hotovosti) ve výši objednaného ošetření, případně bude rovnou odečtena z hodnoty příslušného poukazu jako kompenzace ušlého zisku. Proto mne při změně termínu prosím kontaktujte co nejdříve. Děkuji.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting