OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ceník služeb

Kraniosakrální ošetření:  1000 Kč / 60 minut

Poradna, NLP: 1000 Kč / 60 minut

Čas ošetření uvedený v ceníku zahrnuje celkový čas klienta strávený zde tzn. i příchod, převlečení a konzultaci.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceník je platný od 4.1.2021

Otevírací doba - termíny ošetření jsou dle objednávek.

S ohledem na klienty, kteří jsou objednáni před vámi, se prosím dostavte ne dříve, než 5 minut před stanoveným časem ošetření.

Ošetření je při objednání dohodnuto na předem odsouhlasenou závaznou časovou délku (60, 90 nebo 120 minut) a termín (datum a čas). Při pozdním příchodu klienta platí dohodnutá délka a původní čas ukončení a ošetření je klientovi účtováno v plné výši.

Prosím klienty, aby domluvený termín považovali za závazný a nemohou-li přijít, ohlásili změnu termínu co nejdříve. Pokud se ze závážných důvodů nemůžete v dohodnutém termínu na ošetření dostavit, informujte o tom prosím předem telefonicky, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. Při pozdější zrušení dohodnutého termínu ošetření bude po klientovi požadována úhrada (na příslušný bankovní účet / v hotovosti) hodnoty rezervované doby ve výši objednaného ošetření, případně bude rovnou odečtena z hodnoty příslušného poukazu jako kompenzace ušlého zisku.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.